Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ fully automatic flatbread production line ] bij elkaar passen 19 producten.
Automatische laagkosten kleine voetafdruk tortilla productielijn met deegverdeler ronde voor uniforme tortilla maken
| Control System: | Delta Or Other |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Key Selling Points: | Automatic, Low Cost, Small Footprint |
400 Fuction Pita Brood Lijn En Eenvoudige Operatie Voor Pita Brood, Paratha Productie Lijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Diameter van de tortilla: | 25cm-35cm |
220V / 380V het Roestvrije staaltortilla die van de tortillaproductielijn Machine maken
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Productiecapaciteit: | Hoog |
304 roestvrij staal Volledig automatische lavashmachine
| Kracht: | 25KW |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
1400 PCs/volledig Automatische het Broodproductielijn van de Uurtortilla
| Naam: | De tortillabrood die van de fabriekslevering volledig automatische productielijn maken |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
Volledig automatische makkelijke werking Tortilla productielijn / deeg maken met 10 inch diameter output
| Productiecapaciteit: | 3000-4000 stuks/uur |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 10 inch |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
BP350 Tortilla Productie Lijn met 10 tot 12 inch Diameter en 200-300 stukken/uur Capaciteit gemaakt van 304 roestvrij staal
| elektrische componenten: | Chint, Schneider enz. |
|---|---|
| Marketingtype: | Hot verkoopproduct 2026 |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Elektrische tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor de productie van Pita-broodmachines
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Model van de machine: | BP-450 |
Volledig automatische lavash broodmachine met hoge capaciteit
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Uurlijkse productie van 8000-10000 en energie-efficiëntie lavash bakmachine lavash productielijn
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Producten: | lavash |

