Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ 14000pcs h lavash bread production line ] bij elkaar passen 7 producten.
De volledige Stijl Lavash die van Turkije Machine voor Lavash-Brood maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16kw |
14000pcs/h hoge het Broodlijn van Output Sanitaire Lavash
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
De Machine van de de Tacomaker van de voedselindustrie, 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
8 het Brood Automatische Lijn van duimlavash, 21kw Pita Bread Equipment
| Toepassing:: | Fabriek |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Hoge Capaciteit 3600pcs/h die Lavash Machineroestvrij staal maken
| Capaciteit: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
Water Bestand Materiaal om een Armeense Lavash Te bakken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
Tortilla die van de servomotor de Hydraulische Pers Machine Automatisch maken volledig
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
1

