Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ 3800pcs h grain product making machines ] bij elkaar passen 4 producten.
de Korrelproduct die van 3800pcs/h 270mm 42.57kw Machines maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
Maker van de de Bloemtortilla van SS304 3800pcs/h 20kw de Commerciële
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 4630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 800/h |
Tortillaproductielijn met de Chapatilijn van Roti van de 32 duimpers voor tortillafabrikant
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
Hoge Capaciteitstortilla die Materiaal voor de leverancier van het tortillavoedsel produceren
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 1500-3600pcs/h |
1

