Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automated tortilla production line ] bij elkaar passen 108 producten.
Op maat gemaakte verpakkingsmachine voor producten met hoge precisie
| Diameter van het product: | 16 cm-26 cm |
|---|---|
| Luchtdruk: | 0.8-1.0M/Pa |
| Toepasselijke producten: | aangepast |
Automatische verpakkingsmachine op maat voor 60-200g productverpakkingen
| Gewicht van het product: | 60-200 g/pcs |
|---|---|
| Frame materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
De Machine van de de Tacomaker van de voedselindustrie, 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
3600 PCs/Uur Automatische Chapati die Materiaal met Touch screen maken
| Model: | Sss-BP-600 |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000 - 3600 PCs/uur |
| Plaats van herkomst: | chaohu, China |
Op maat gemaakte intelligente verpakkingsmachine met 304 roestvrij staal frame
| Machineontwerp: | Op maat gemaakt volgens de behoeften van de klant |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Plastic |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
Het automatische 1800pcs/H-Maken van de Machinemooncake van Voedselencrusting
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Capcatiy: | 1800-4800 PCs /H |
| Voltage: | 220V/380V aangepast |
0.25KW Plastic Automatic Packaging Machine Forming And Film Covering Machine
| Toepasselijke producten: | aangepast |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |

