Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic roti paratha production line ] bij elkaar passen 26 producten.
De commerciële Automatische Maker van Roti Paratha van de Uipastei 3000 - 10000 Pcs/H
| Productiecapaciteit: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Automatische Roti Paratha die Machine 1000 -10000 per Uur maken
| Productiecapaciteit: | 1000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
1000 - 3000pcs/Hour Arabische Automatische Pita Bread Production Line Full
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Vleespastei Roti Gevulde Paratha die Machine Automatisch maken
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
productielijn van het de Productie de Machine gelegde brood van 6000pcs/h Roti Paratha
| Belangrijkste verkoopargumenten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50Hz |
Volledige Automatische Pita Bread Making Machine 1000 - 3000pcs/Hour
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Chinese Vleessandwich Rou Jia Mo Bun Making Machine Automatic
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Het gelamineerde Vlokkige Brood die van het Deegbroodje Machine Automatisch Gelegd maken
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Uipastei Lacha die Paratha tot Machine maakt 3000 -10000 Pcs/H
| Productiecapaciteit: | 2000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Naar maat gemaakte Paratha die tot Machine maakt Automatische 3000 - 6000 Pcs/H 18 - 30cm
| Productiecapaciteit: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

