Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic stuffed food making machine ] bij elkaar passen 31 producten.
Het Voedsel die van Intellectualization180g Ce Materiaal vormen
| Type: | Kokend Materiaal |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 1800-4800pcs/h |
| Materiaal: | De rang van het roestvrij staalvoedsel |
4800pcs/H de automatische Voedsel het Vullen Machine maakt Mooncake-Ce Gediplomeerd
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Gewicht: | 600KG |
| Macht: | 21kw |
Automatisch Gelaagd Bevroren de Productielijnzilver van de Sjalotpannekoek
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Hoge Capaciteit Roti die Paratha tot Machine 304 maken Roestvrij staal
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
600pcs/h het Broodproductielijn van de roestvrij staaltortilla
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | grijs roestvrij staal |
| Gebruik: | tortillamaker |
100g de Tortillamachine 20cm 30cm 3600pcs/H 8200pcs/H van de deegbloem
| Afmeting: | 4600x800x1300mm; 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 500-800pcs/hour; 1300-1500pcs/hour |
| Model: | Sss-BP-90 |
Automatische verpakkingsmachine op maat voor 60-200g productverpakkingen
| Gewicht van het product: | 60-200 g/pcs |
|---|---|
| Frame materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
Op maat gemaakte verpakkingsmachine voor producten met hoge precisie
| Diameter van het product: | 16 cm-26 cm |
|---|---|
| Luchtdruk: | 0.8-1.0M/Pa |
| Toepasselijke producten: | aangepast |
Op maat gemaakte intelligente verpakkingsmachine met 304 roestvrij staal frame
| Machineontwerp: | Op maat gemaakt volgens de behoeften van de klant |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Plastic |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |

