Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ fully automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 161 producten.
Volledig automatische tortilla productielijn / deegproductiviteit automatische eenvoudige bediening
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Stroombron: | Elektrisch |
Volledig automatische tortilla productielijn / deeg maken met delta-controlesysteem
| Controlesysteem: | DELTA |
|---|---|
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
| functie: | Tortillaproductielijn |
BP-650 Volledig automatisch deeg maken tortilla productielijn
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Model: | BP-650 |
| Power: | 73kw |
Volledig automatische productie 6-10 inch tortilla productielijn
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |
| Gewicht: | 4500 kg |
Volledig Automatische Tortillaproductielijn met Verpakking 800 - 3000pcs/H
| Snelheid: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
Gemakkelijk stel Automatische Tortillaproductielijn in werking 800 - 3000 PCs
| toepassing: | Voedselindustrie |
|---|---|
| Eigenschappen: | Gemakkelijk te werken |
| Garantie: | 1 jaar |
De nieuwe volledig Automatische Productielijn van de Voedseltortilla past aan
| Grondstof: | Deeg |
|---|---|
| Kleur: | Staal |
| Product: | tortilla |
Automatische laagkosten kleine voetafdruk tortilla productielijn met deegverdeler ronde voor uniforme tortilla maken
| Control System: | Delta Or Other |
|---|---|
| Cable: | Renmin |
| Key Selling Points: | Automatic, Low Cost, Small Footprint |
Automatische, goedkope, kleine tortilla-productielijn voor efficiënte tortillafabricage
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Belangrijkste verkoopargumenten: | Automatisch, lage kosten, kleine voetafdruk |
| Model: | BP350 |
2000pcs/h tortillaproductielijn, Automatische Tortilla die Machine maken
| Gebruik: | Tortilla het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |

