Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ intellectualization grain product making machines ] bij elkaar passen 8 producten.
3600pcs/h korrelproduct die Machines maken
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-3600pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
Hoge Capaciteit 3600pcs/h die Lavash Machineroestvrij staal maken
| Capaciteit: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
800PCS/H Tarwemeeltortilla die Machine met Twee Hoofden maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
De Tortilla die van het twee HoofdenTarwemeel Machineroestvrij staal maken
| Kleur: | Roestvrij staalzilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1300 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
304 roestvrij staaliso tortilla die de Productielijn van productielijnlavash maken
| Afmeting: | 26000 x 2030 x 1915 (mm) /customized |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Sleutelwoorden: | TORTILLA, CHAPATI, PITABROODJE, MEXICAANS BROOD |
Hoge Capaciteits6000pcs/h Regelbare Lavash Productielijn
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50HZ |
Tortillaproductielijn met de Chapatilijn van Roti van de 32 duimpers voor tortillafabrikant
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
Hoge Capaciteitstortilla die Materiaal voor de leverancier van het tortillavoedsel produceren
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 1500-3600pcs/h |
1

