Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ motor plc tortilla pressing machine ] bij elkaar passen 78 producten.
Hoge Output6000pcs/h 270mm Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Commerciële Regelbare 55g-Graantortilla die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| voordeel: | concurrerende prijs, gemakkelijk te werken, Energie - besparing |
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
Geïntegreerde Tortilla die Machine voor zich het Dringende Vormen van Tacoroti maken
| Materiaal: | De riem van roestvrij staal/Teflon |
|---|---|
| voltage: | 380V/ 3 phase/50Hz |
| Capaciteit: | 600-900pcs/h |
Elektrische het Verwarmen Automatische de Makermachine van de Graantortilla
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| macht: | 21 kW |
304 roestvrij staal tortilla productielijn BP350 met Delta Control System voor 200-300 stuks per uur
| Model: | BP350 |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hete pers |
| Grondstof: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
Productielijn van 304 roestvrijstalen tortilla's met delta- of ander scherm voor 200-300 stuks/uur
| Scherm weergeven: | Delta of anders |
|---|---|
| Applicatie: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Grondstof: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
304 roestvrij staal mini tortilla productielijn met 200-300 stukken/uur capaciteit en compact ontwerp voor bakkerijen
| Grondstof: | Water, tarwe, maïs, meel, enz. |
|---|---|
| Model: | BP350 |
| Stroombron: | elektrisch |
304 roestvrijstalen tortilla productielijn met 200-300 stukken/uur capaciteit voor 10-12 inch tortilla's
| Landen van uitvoer: | Globaal |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hete pers |
| Controlesysteem: | Delta of anders |
Elektrische verwarming 304 roestvrijstalen tortillaproductielijn voor tortilla's met een diameter van 10-12 inch
| Verwarmingsmethode: | Elektriciteit |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC, hete pers |
| kabel: | Renmin |
Productielijn van 304 roestvrijstalen tortilla's met elektrische componenten van Schneider voor 200-300 stuks/uur
| Controlesysteem: | Delta of anders |
|---|---|
| Landen van uitvoer: | Globaal |
| Weergavescherm: | Delta of anders |

