Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ plc fruit jam processing line ] bij elkaar passen 79 producten.
Automatische Lijn van de de Jamverwerking van het Roestvrij staalfruit 12000*8000*3000mm Zakverpakking
| Controlesysteem: | PLC |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
| Verwerkingsnauwkeurigheid: | Hoog |
PLC-besturing Automatische fruitjamverwerkingslijn Inputcapaciteit 1 - 100t/h
| Verwerkingsmethode: | Automatisch |
|---|---|
| Spanning: | 220/380/440V |
| Capaciteitsinput: | 1-100t/h |
Van de de Pulpverwerking van het hoge Capaciteitsfruit de Lijnplc Kern
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, drukvat, Toestel |
|---|---|
| Type: | Fruitpulp |
| Macht: | 150kw |
Industriële Grote en Kleine Mini Scale Fruit Jam Production-Lijn
| Afmeting (L*W*H): | 4000*1700*2000cm |
|---|---|
| Macht: | 180kwh |
| Voltage: | 220V/380V/440V |
220V / 380V het Roestvrije staal van de de Verwerkingslijn van de fruitgroente/Koolstofstaal/van het Legeringsstaal Materiaal
| Garantieperiode: | 1 jaar |
|---|---|
| Verwerkingscapaciteit: | Aangepast |
| De naverkoopdienst: | Verstrekt |
PLC-besturing Consumptie Lijn voor de verwerking van groenten en fruit 1 - 5 t/h
| stroomvoorziening: | 220v/380v/Customized |
|---|---|
| Naam van het product: | De Verwerkingslijn van de fruitgroente |
| Operatiemodus: | Automatisch/Halfautomatisch |
Lijn voor de verwerking van groenten en fruit met een capaciteit van 1-5 ton/uur met dienst na verkoop
| Control System: | PLC Control |
|---|---|
| Power Supply: | 220V/380V/440V Customized |
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
5t/h de Verwerkingslijn van de fruitgroente met Verleende Dienst van Verwerkings de Materiële Naverkoop
| Productnaam: | De Verwerkingslijn van de fruitgroente |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval/Aangepast |
| Verwerkingsprocédé: | Het snijden, het Pellen, het Wassen, het Drogen, Enz. |
Aanpasbare verwerkingscapaciteit Lijn voor de verwerking van groenten en fruit voor turnkeyprojecten
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Material: | 304 Stainless Steel Food Grade |
Custom 150kw groenten- en fruitverwerkingslijn Verbetert productie-efficiëntie
| Naam van het product: | De Verwerkingslijn van de fruitgroente |
|---|---|
| Kenmerken: | kant en klaar project |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, voedselkwaliteit |

