Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ semi auto fresh tomato processing line ] bij elkaar passen 16 producten.
Lijn van de de Pureeverwerking van de hoge Capaciteits Verse Tomaat 6,5 Ton/Uur
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Macht: | 150kW |
De semi Automatische Lijn van de Tomatenpureeverwerking 0.5t/H
| Gewicht: | 60000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 0.5T/h |
| toepassing: | Deeg het maken |
Professionele mango-verwerkingslijn voor 220V / 380V / 440V op maat
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
|---|---|
| Verwerkingsmethode: | Het snijden, het Pellen, het Wassen, het Drogen, Enz. |
| Verwerkingscapaciteit: | Op maat |
Aanpasbare verwerkingscapaciteit Lijn voor de verwerking van groenten en fruit voor turnkeyprojecten
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Material: | 304 Stainless Steel Food Grade |
1 - 5t/h Fruit and Vegetable Processing Line PLC-besturingssysteem na verkoop
| Capaciteit: | 1-5t/h |
|---|---|
| Naverkoopservice: | Voorziening |
| Naam van het product: | De Verwerkingslijn van de fruitgroente |
Custom 150kw groenten- en fruitverwerkingslijn Verbetert productie-efficiëntie
| Naam van het product: | De Verwerkingslijn van de fruitgroente |
|---|---|
| Kenmerken: | kant en klaar project |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, voedselkwaliteit |

