Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] bij elkaar passen 10 producten.
De Verwerkingslijn 6,5 Ton/Uur van de UHT-sterilisatie Verse Ruwe Tomatenpuree
| Grondstof: | Verse Tomaat |
|---|---|
| Eindproducten: | tomatenpuree |
| Sterilisatie: | UHT |
Lijn van de de Pureeverwerking van de hoge Capaciteits Verse Tomaat 6,5 Ton/Uur
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Macht: | 150kW |
6.5tons per Productielijn van de Uur de Ruwe Tomatenpuree
| gewicht: | 8000 kg |
|---|---|
| Toepassing: | Deeg het maken |
| Grondstof: | Verse Tomaat |
Tomatenpureeproductielijn voor 300 Tonen een Dag Verwerkingsmachine
| Type: | Saus |
|---|---|
| Kracht: | 110 kWh |
| Afmeting (l*w*h): | 2000*1100*200 cm |
Automatische Ruwe Tomatenpureeproductielijn 6.5tons per Uur
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
|---|---|
| Toepassing: | Deeg het maken |
| eigenschap: | Geschikt |
Tomatenpasta productielijn voor 100 ton per dag verwerking machine
| Type: | Saus |
|---|---|
| Kracht: | 110 kWh |
| Afmeting ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
100-150 bags per hour automatic Tomato Pate Processing Line
| : | |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | SSS |
Van het de Tomatenfruit van de voedselrang de Lijn van de de Groenteverwerking 100Ton/Uur
| Verdampingscapaciteit: | 100t/h |
|---|---|
| Effect: | 6 beschikbare gevolgen |
| Machinemateriaal: | De Rang van het roestvrij staalvoedsel |
250ml van het de Verpakkingsaroma van de huisdierenfles de Mango Juice Processing Line 4000 Flessen per Uur
| Punt: | Van het het Sap250ml Huisdier van de aromamango de Flessenverpakking 4000bottles per Uur |
|---|---|
| Input: | mangopoeder of pulp |
| Output: | het sap van de aromamango |
Machine voor het verwerken van jampaste saus Tomato Productielijn 30 ton per dag
| Type: | saus |
|---|---|
| Kracht: | 110 kWh |
| Afmeting ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
1

