Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ automatic packaging machine ] bij elkaar passen 502 producten.
De verse Aanpassing van de de Fruitverwerkingslijn van de Tomatenjam
| Certificering: | CE ISO, ISO 9001, ISO9001, TUV, ISO/CE |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw en aanpassing |
| Voltage: | 220V/380V, 380V, 220/380/440V, pas aan |
De Lijnroestvrij staal 304 of 316 van de tomatenpureeverwerking
| Certificering: | ISO/CE |
|---|---|
| Garantie: | 12months |
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, en Gebiedsinsta |
PLC van het de Jamdeeg van het Controlesysteem van de de Sausverwerking de Lijn Vullende Nauwkeurigheid ≤±1%
| Verpakkingsmateriaal: | Glasfles, Plastic Fles, Enz. |
|---|---|
| Toepassing: | Jam, Deeg, Saus, Enz. |
| Verwerkingstypes: | Het mengen zich, het Vullen, het Verzegelen, het Afdekken, Etikettering, Enz. |
Maker van de de Bloemtortilla van SS304 3800pcs/h 20kw de Commerciële
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 4630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 800/h |
De verse Productielijn van het Tomaten Middelgrote Fruit
| Naam: | De verse Productielijn van het Tomaten Middelgrote Fruit |
|---|---|
| Machinestijl: | Nieuwe aanpassing |
| Voltage: | 220/380/440V, pas aan |
Lijn voor de productie van sinaasappelsap van roestvrij staal van levensmiddelenkwaliteit 304 met PLC-besturingssysteem
| Gewicht: | 30000 kg |
|---|---|
| Kenmerken: | Besparingsenergie |
| Verpakking: | Fles, Aseptische Zak en anderen |
lage prijs hoge productie 2 Chute Rijst/sojabonen/sesam Kleur sorteermachine
| - Een parachute.: | 2 parachute |
|---|---|
| Kanaal: | 128-kanaal |
| Capaciteit: | 1-1,5 ton/uur |
Passievrucht en Mangoverwerkingslijn 200kg per Uur
| Punt: | 200kg per Uurpassievrucht en Mango Droge Productielijn |
|---|---|
| Input: | Vers Fruit |
| Output: | gebraden fruit |
Lijn voor de verwerking van fruitpuree van roestvrij staal voor installatie en inbedrijfstelling ter plaatse
| Application: | Fruit Processing |
|---|---|
| Feature: | Turnkey Project |
| Frequency: | 50Hz |
Ananasfruit Juice Production Line Cutomized Capacity 1 - 100 Ton/Uur
| Verpakking Details: | Standaard de Uitvoerverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 120 |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

