Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high productivity paratha making machine ] bij elkaar passen 26 producten.
Gelaagde Deegbal die tot Machine maakt Klantgerichte Grootte Hoge Capaciteit
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Intellectualization Industriële Tortilla die Machine, 150g-Tortilla Productiemateriaal maken
| Macht: | 19.7kw |
|---|---|
| Voltage: | 380V/50HZ |
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
3600pcs/h korrelproduct die Machines maken
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-3600pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
250kg/h hoge Output 40cm Pita Bread Making Machine
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
De commerciële Automatische Maker van Roti Paratha van de Uipastei 3000 - 10000 Pcs/H
| Productiecapaciteit: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Hoogwaardige pita / tortilla productielijn voor 100 - 3000 stuks/uur
| Naam van het product: | Pita/TORTILLA Productielijn |
|---|---|
| Rolbreedte: | 850mm |
| Spanning: | 220V/380V |
1500-2800 stuks/uur Capaciteit Automatische verpakkingsmachine
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuction Pita Brood Lijn En Eenvoudige Operatie Voor Pita Brood, Paratha Productie Lijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Diameter van de tortilla: | 25cm-35cm |
Flour Pita Bread Line Paratha Productielijn voor 40cm-50cm Diameter van Pita Brood En Paratha
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 40 cm tot 50 cm |
| functie: | Pita Brood Lijn |
Volledig automatisch Pita Brood, Paratha Productie Lijn Met 55cm Paratha Lijn
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |

