Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high productivity paratha making machine ] bij elkaar passen 26 producten.
Automatische Hoge de Productielijn Gemakkelijke Verrichting van Roti Paratha - de kwaliteits Professionele Dienst
| Productiecapaciteit: | 2000-6000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Op maat gemaakte verpakkingsmachine voor producten met hoge precisie
| Diameter van het product: | 16 cm-26 cm |
|---|---|
| Luchtdruk: | 0.8-1.0M/Pa |
| Toepasselijke producten: | aangepast |
0.25KW Plastic Automatic Packaging Machine Forming And Film Covering Machine
| Toepasselijke producten: | aangepast |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
Automatische verpakkingsmachine op maat voor 60-200g productverpakkingen
| Gewicht van het product: | 60-200 g/pcs |
|---|---|
| Frame materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
Hoog efficiënte volledig automatische Arabische brood / Pita brood productielijn
| Verpakking Details: | Naakte verpakking of zeewaardige houten verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 25-50days |
| Levering vermogen: | 100 stuks per maand |
Automatisch Max350mm2000pcs/h Pita Bread Production Line Stainless Staal
| Gebruik: | Pitabroodje het maken |
|---|---|
| Macht: | 43 kW |
| Afmeting: | 26000x2030x1915mm |

