Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ onion pie making machine ] bij elkaar passen 20 producten.
De groene van de Film Behandelende Paratha van de Sjalotpannekoek Dringende Machine voor Bevroren Roti
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Machinegrootte: | 4500*1200*1500 mm |
| Machinegewicht: | 650Kg |
Film die de Verscheurde Dringende Machine van Cakeparatha voor Bevroren Roti Laccha behandelen
| Productiecapaciteit: | 1000-8000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Intellectualization GEEN Afvaltortilla Roti die de Productielijnfabriek maakt van Machineburrito Direct
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 220V 380V |
| Gewicht: | 500kg |
100g de Tortillamachine 20cm 30cm 3600pcs/H 8200pcs/H van de deegbloem
| Afmeting: | 4600x800x1300mm; 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 500-800pcs/hour; 1300-1500pcs/hour |
| Model: | Sss-BP-90 |
50g tortilla Productiemachine, 2000pcs/h-de Makermachine van de Bloemtortilla
| Naam: | Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Toepassing: | De machine van de voedselverwerking |
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
Automatische het In lagen aanbrengen Pannekoekproductielijn 3000 - 6000 Pcs/H
| Productiecapaciteit: | 2000-6000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Automatische Paratha-Productielijn 10 - 30cm 3000 - 10000pcs/Hour
| Productiecapaciteit: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Intellectualization3600pcs/h SS304 Lavash Productielijn
| Macht: | 42.6kw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Hete Dringende Arabische het Broodproductielijn van 1400pcs/h
| Productiecapaciteit: | 200-1400pcs/h |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |
Automatische Hoge de Productielijn Gemakkelijke Verrichting van Roti Paratha - de kwaliteits Professionele Dienst
| Productiecapaciteit: | 2000-6000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

