Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ onion pie making machine ] bij elkaar passen 20 producten.
De commerciële Automatische Maker van Roti Paratha van de Uipastei 3000 - 10000 Pcs/H
| Productiecapaciteit: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Touch screen1300pcs/h 55kw Lavash Brood die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla, chapati, roti, brood, pazzi |
|---|---|
| Macht: | 42.6kw |
| Kleur: | stianless grijs/aangepast staal |
Kleine Groottetortilla die PLC van het Machinetouche screen Gecontroleerd maken
| Afmeting: | 4600x800x1300mm; 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 500-800pcs/hour; 1300-1500pcs/hour |
| MODEL: | Sss-BP-400 |
De gemakkelijke Tortilla die van Verrichtings Kleine Roti Machineelektriciteit het Verwarmen maken
| Afmeting: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 500-1500 pcs/H |
| MODEL: | Sss-BP-400 |
de Productielijn van 150g Paratha, 6000pcs/h die Paratha Machine maken
| Macht: | 19.7kw |
|---|---|
| Voltage: | 380V/50HZ |
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
Uipastei Lacha die Paratha tot Machine maakt 3000 -10000 Pcs/H
| Productiecapaciteit: | 2000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
de Productielijn van 6000pcs/h Lavash, 200g-Tortillabrood die Machine maken
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23Kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
Automatische Roti Paratha die Machine 1000 -10000 per Uur maken
| Productiecapaciteit: | 1000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Naar maat gemaakte Paratha die tot Machine maakt Automatische 3000 - 6000 Pcs/H 18 - 30cm
| Productiecapaciteit: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Industriële Sjalotpannekoek Paratha die tot Machine maakt 3000 - 10000 Pcs/H
| Toepassing: | voedselinstallatie |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Concurrerende Prijs |

