Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ paratha making machine ] bij elkaar passen 41 producten.
Commerciële de Uipannekoek die van Gebruiksparatha tot Machine maken 6000 Pcs/H
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Gelaagde Deegbal die tot Machine maken Klantgerichte Scherpe Vorm
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonnriem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Gelaagde Deegbal die tot Machine maakt Klantgerichte Grootte Hoge Capaciteit
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor, teflonn Riem |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Intellectualization Industriële Tortilla die Machine, 150g-Tortilla Productiemateriaal maken
| Macht: | 19.7kw |
|---|---|
| Voltage: | 380V/50HZ |
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
Automatische Paratha-Productielijn 10 - 30cm 3000 - 10000pcs/Hour
| Productiecapaciteit: | 3000-10000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Chinese Vleessandwich Rou Jia Mo Bun Making Machine Automatic
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Het gelamineerde Vlokkige Brood die van het Deegbroodje Machine Automatisch Gelegd maken
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Full Auto Pita Bread Making Machine 1500 - 5000pcs/H
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Volledige Automatische Pita Bread Making Machine 1000 - 3000pcs/Hour
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Graantortilla volledig Automatische Pita Chapati Roti Making Machine
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |

