Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ paratha making machine ] bij elkaar passen 41 producten.
1000 - 3000pcs/Hour Arabische Automatische Pita Bread Production Line Full
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Hoogwaardige pita / tortilla productielijn voor 100 - 3000 stuks/uur
| Naam van het product: | Pita/TORTILLA Productielijn |
|---|---|
| Rolbreedte: | 850mm |
| Spanning: | 220V/380V |
Op maat gemaakte intelligente verpakkingsmachine met 304 roestvrij staal frame
| Machineontwerp: | Op maat gemaakt volgens de behoeften van de klant |
|---|---|
| Verpakkingstype: | Plastic |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
Automatische verpakkingsmachine op maat voor 60-200g productverpakkingen
| Gewicht van het product: | 60-200 g/pcs |
|---|---|
| Frame materiaal: | 304 roestvrij staal |
| Werkspanning: | 220V / 50Hz |
Op maat gemaakte verpakkingsmachine voor producten met hoge precisie
| Diameter van het product: | 16 cm-26 cm |
|---|---|
| Luchtdruk: | 0.8-1.0M/Pa |
| Toepasselijke producten: | aangepast |
0.25KW Plastic Automatic Packaging Machine Forming And Film Covering Machine
| Toepasselijke producten: | aangepast |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
1500-2800 stuks/uur Capaciteit Automatische verpakkingsmachine
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuction Pita Brood Lijn En Eenvoudige Operatie Voor Pita Brood, Paratha Productie Lijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Diameter van de tortilla: | 25cm-35cm |
Gelamineerde Bevroren Gelegd de Productielijn Automatisch van het Deegbroodje
| machinenaam: | De Productielijn van laagparatha |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, motor, motor |
| Machinemateriaal: | 304 roestvrij staal |
Hoog efficiënte volledig automatische Arabische brood / Pita brood productielijn
| Verpakking Details: | Naakte verpakking of zeewaardige houten verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 25-50days |
| Levering vermogen: | 100 stuks per maand |

