Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] bij elkaar passen 51 producten.
Efficiënte Tomato Jam Verwerkingslijn Machinery Capacity 25t/H
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
|---|---|
| Grondstoffen: | verse tomaat |
| Kracht: | 150KW |
Automatische Ruwe Tomatenpureeproductielijn 6.5tons per Uur
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
|---|---|
| Toepassing: | Deeg het maken |
| eigenschap: | Geschikt |
Verse van de de Verwerkingslijn van de Tomatenpuree de Aanpassings Hoge Capaciteit 6.5t/H
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
|---|---|
| Producttype: | Fruit |
| Toepassing: | Deeg het Maken |
De verse van de de Verwerkingslijn 6.5tons/Hour van de Tomatenpuree Hoge Capaciteit
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Macht: | 150kW |
Automatische verwerkingslijn voor tomatenjam, pasta en saus voor eindproduct
| Eindproduct: | tomatenpuree |
|---|---|
| Naam van het product: | de lijn van de tomatenpureeverwerking |
| Toepassing: | Deeg het Maken |
Automatische de Verwerkingslijn van de Tomatenpuree voor Deeg het Maken
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
| Producttype: | Fruit |
Verse de Verwerkingslijn 6.5tons/Hour van de Tomatenpuree
| Marketing Type: | Nieuw Product 2022 |
|---|---|
| Type: | Fruitpuree |
| Macht: | 150kw |
Automatic Tomato Paste Production Line with 220/380/440v Voltage Stainless Steel Food Grade and High Processing Accuracy
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Processing Method: | Automatic |
| Capacity Input: | 1-100t/h |
De verse van de de Verwerkingslijn 6.5t/H van de Tomatenpuree Hoge Capaciteit
| GEWICHT: | 80000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
| Producttype: | Fruit |
Van de de Jamverwerking van de vers Fruittomaat de Lijn6.5t/h Hoge Capaciteit
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
| Producttype: | Fruit |

