Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] bij elkaar passen 51 producten.
Van de de Pureeverwerking van de hoge Capaciteits Verse Tomaat de Lijnaanpassing
| Gewicht: | 30000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
| Afmeting (l*w*h): | 12000*8000*3000mm |
Tomatenpasta productielijn voor 100 ton per dag verwerking machine
| Type: | Saus |
|---|---|
| Kracht: | 110 kWh |
| Afmeting ((L*W*H): | 2000*1100*200 cm |
Tomatenpasta productielijn voor 50 ton per dag verwerkingsmachine turnkey oplossingen
| Type: | Saus |
|---|---|
| Kracht: | 150kWh |
| Afmeting ((L*W*H): | 2300*11000*300 cm |
3 Ton Per Hour Tomato Ketchup-Productielijn voor Snel Voedsel
| Gewicht: | 60000 kg |
|---|---|
| Automatische rang: | Halfautomatisch |
| Machinescapaciteit: | 1.5t/h |
100-150 bags per hour automatic Tomato Pate Processing Line
| : | |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | SSS |
3 Ton Per Hour Tomato Ketchup-Productielijn voor Snel Voedsel
| Gewicht: | 60000 kg |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Machinescapaciteit: | 3T/H |
1kg de Tomatenpuree die van de zakverpakking tot Machine maken 3 Ton per Uur
| Machinescapaciteit: | 1.5t/h |
|---|---|
| Producttype: | tomaat |
| Toepassing: | Deeg het Maken |
Van de het Verse Fruittomaat van de HUISDIERENfles de Verwerkingslijn 2T/H
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Producttype: | Fruit |
| Toepassing: | De Machine van de voedselverwerking |
Tomatenpasta Grote productielijn voor 50 ton per dag Verwerkingsmachine
| Type: | saus |
|---|---|
| vermogen: | 130KWH |
| Afmeting: | 20000*11000*200 cm |
Van het de Tomatenfruit van de voedselrang de Lijn van de de Groenteverwerking 100Ton/Uur
| Verdampingscapaciteit: | 100t/h |
|---|---|
| Effect: | 6 beschikbare gevolgen |
| Machinemateriaal: | De Rang van het roestvrij staalvoedsel |

