Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ 8 inch tortilla production line ] bij elkaar passen 60 producten.
Volledig automatische makkelijke werking Tortilla productielijn / deeg maken met 10 inch diameter output
| Productiecapaciteit: | 3000-4000 stuks/uur |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 10 inch |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
Capaciteit BP-720 elektrische tortilla productielijn met 304 roestvrijstalen trommel
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-8000 stuks/uur |
| Model: | BP-720 |
2024 Nieuwste en automatische tortilla productielijn BP-720 voor SSS
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
|---|---|
| Model: | BP-720 |
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
25 Duim van de de Tortillaproductielijn van de 35 Duimpers de Industriële Zilveren Kleur
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
Volledig Automatische Tortillaproductielijn met Verpakking 800 - 3000pcs/H
| Snelheid: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
Klein de Productielijnroestvrij staal 304 van de Grootte Automatisch Tortilla
| snelheid: | 800-1500pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
Gas die 3600pcs/h verwarmen de Productielijn Chinese Leverancier van de 12 duimtortilla
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Tortillaproductielijn met de Chapatilijn van Roti van de 32 duimpers voor tortillafabrikant
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
6 duim 8 duim de Productielijn van de 10 duimtortilla 8000 - 12000 Pcs/H
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Gasverbruik: | 4-14 m ³ /h |
PLC Kern 8 van de het Graantortilla van ' 12 ' 20Inch Elektrische de Machineproductielijn
| Machinescapaciteit: | 2000-6000/hour |
|---|---|
| Het verschepen: | Luchtvracht |
| aanpassing: | Min. Orde: 1 reeksen |

