Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ 8 inch tortilla production line ] bij elkaar passen 60 producten.
Roestvrij staal 304 AutomaticTortilla-Corrosiebestendige Productielijn
| Snelheid: | 800-1500pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| voltage: | 380v |
7000pcs/h de commerciële Productielijn van 12 Duimlavsh
| Toepassing:: | Fabriek |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
de Productielijn van 6000pcs/h Lavash, 200g-Tortillabrood die Machine maken
| Capaciteit: | 2000-6000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23Kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
Volledig automatische 6-12 inch tortilla maken machine met pers / gasbrander CE gecertificeerd
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
|---|---|
| Gasverbruik: | 4-14 m ³ /h |
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
Tortilla die van de verbeterings de Kleine Grootte tot Machine 8 maken duim -12
| snelheid: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| diameter: | 8.10.12.14-duim |
| voltage: | 380v |
PLC de Pizza Pita Machine Production Line Automatic van het Kern380v Graan
| Certificering: | CE Certificate |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1year |
Van de Stijllavash van Turkije van de het Broodproductielijn de Hoge Capaciteit met Bakseloven
| Materiaal: | Roestvrij staal en voedselrangriem |
|---|---|
| Macht: | 16KW |
| Gewicht: | 5,5 ton |
Automatische dunne lavash brood productie lijn hoge capaciteit met bakoven
| Materiaal: | Roestvrij staal en voedselrangriem |
|---|---|
| Kracht: | 16 kW |
| Gewicht: | 5,5 ton |
De hoge Tortilla die van de Aanpassingsbloem tot Machine maakt 8 duim aan 10 duim aan 12 duim
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Benzineverbruik: | 4-14 m ³ /h |
8 duim de Gemakkelijke van het Aanrakingsvoedsel van Encrusting Machine800pcs/h
| Diameter: | 100300mm |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Gewicht: | 500kg |

