Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ 8 inch tortilla production line ] bij elkaar passen 60 producten.
304 roestvrij staal en tortilla machine met verstelbare diameter
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
Kleine Groottetortilla die tot Machine maken 1000 - 3000pcs Één Uur 10 - 50 Cm
| Snelheid: | 800-3000pcs/hour |
|---|---|
| Diameter: | 8.10.12.14-duim |
| Voltage: | 380V |
18 de Duim Tortilla die van de de Productiviteitsbloem van 35kg/h Hoge Machine maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
Van de Intellectualization2000pcs/h Chapati de Constructeur Van machines
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Thoughput:: | 2000-6000/hour |
8inch de Makermachine 800pcs van de graantortilla per Uurss Kader
| materiaal: | roestvrij staal voor kader |
|---|---|
| tortillagrootte: | 50300mm |
| capaciteit: | 800pcs/h voor 8 duim |
De volledige Stijl Lavash die van Turkije Machine voor Lavash-Brood maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16kw |
Regelbaar Lavash-Brood die Machine maken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
Water Bestand Materiaal om een Armeense Lavash Te bakken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
Hoge Capaciteit 3600pcs/h die Lavash Machineroestvrij staal maken
| Capaciteit: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23kw |
| Voltage: | 220V / 380V |

