Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 202 producten.
3800pcs/h commerciële Tortillamachine, 270mm de Commerciële Maker van de Bloemtortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
2000pcs/H zilveren Commerciële Tortillamachine met Touch screen
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
30cm Machine van de Diameter900pcs/h de Commerciële Tortilla voor Supermarktgebruik
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr 600-1300pcs/hr |
| Eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
1300Pcs/Hour Machine van de roestvrij staal de Commerciële Tortilla met Twee Hoofden
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-1400 PCS/HR |
| Macht: | 24 kW |
Elektrische 30cm 1300pcs/h Commerciële Tortillamachine
| Automatische rang: | Automatisch |
|---|---|
| Gedreven Type: | elektrisch/hydraulisch |
| Voltage: | Aangepast |
25cm 3600pcs/h Machine van de Supermarkt de Commerciële Tortilla
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-3600pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
10cm 800pcs/h Regelbare Commerciële Tortillamachine
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
Commerciële de Tortillamachine van touch screen Dubbele Hoofden 30g
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |
Grote commerciële tortillamachine BP-450 voor authentieke en verse tortilla's
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
|---|---|
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
| Sleutelwoorden: | tortillamachine |
Vervaardiging van zilveren tortilla's met een automatische commerciële tortilla-machine in bulk
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Diameter: | 25-35 cm |
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |

