Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 212 producten.
Fabriekschapati Productiemachine, 100mm de Machine van de Graantortilla
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
10cm tot 30cm Dia Tortilla Commercial Machine Automatic
| Capaciteit: | 200-1400 PCs/uur |
|---|---|
| voordeel: | Automatisch |
| materiaal: | bloem |
De Tortillamachine van de supermarkt250kg/h Commerciële Bloem
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Productiecapaciteit:: | 500-3600pcs/h |
| Macht:: | 21kw |
Voedselindustrie 900pcs/h 150mm de Commerciële Machine van de Graantortilla
| Matetial: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| grondstof: | graanbloem, rijstbloem, plantaardige olie, zoute enz. |
12 duimtortilla die Materiaal, SS304-de Machine van de Bloemtortilla maken
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Four Heads 2000pcs/H 14-16cm Commercial Tortilla Machine
| Item: | Commerciële tortillamachine |
|---|---|
| Structuur: | 4 hoofden |
| Diameter: | 8-17cm |
Elektrische tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor de productie van Pita-broodmachines
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Model van de machine: | BP-450 |
8 - 50mm Tortillaproductielijn die voor Commerciële en Industriële Tortilla Machine maken
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
|---|---|
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
| Controlesysteem: | PLC |
270mm Roestvrij staaltortilla Productiemateriaal
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |

