Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machine ] bij elkaar passen 202 producten.
400pcs per de Machiness304 Materiaal van de Uur17inch Commercieel Tortilla
| Punt: | 400pcs per machine van de uur17inch de commerciële tortilla |
|---|---|
| Materiaal: | SS 304 |
| Plaatgrootte: | 500*500mm |
35 cm Diameter Commercial Tortilla Machine Automatic Grade Automatic voor Hassle-Free Tortilla Productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Diameter: | 35 cm |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
Zilveren commerciële tortilla-machine Automatische kwaliteit Automatische enkelvoudige rij
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Capaciteit: | 200 stuks per uur |
2024 Warm verkopen BP-450 550 650 750 Automatische commerciële tortilla machine
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
| Machinemodel: | BP-450;550;650;750 |
Gemakkelijk te bedienen Zilveren BP-450 commerciële tortilla machine voor de productie van tortilla's
| Machinemodel: | BP-450 |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | tortillamachine |
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
BP-350 commerciële tortilla-machine met automatische rangschikking en capaciteit 200 stuks per uur
| Model van de machine: | BP-350 |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Diameter: | 00,4-2,5 mm |
800 stuks per uur Capaciteit Zilveren commerciële tortilla machine Gemakkelijk te bedienen Zilveren kleur
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Model van de machine: | BP-650 OV-650 |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
Gemakkelijk te bedienen Commerciële tortilla-machine op maat voor Pita-broodmachine
| Diameter: | 30 cm |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Tortilla-machine; Pita broodmachine |
| Kleur van de machine: | Zilver |
Capaciteit Commerciële tortillamachine 700-3000pcs/uur 1-4 deegkoppen
| Capaciteit: | 700-3000 stuks per uur |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | tortillamachine |
| Kleur van de machine: | Zilver |
1 Commerciële tortilla-machine met deegkop in zilver model BP-550
| Kleur van de machine: | zilver |
|---|---|
| Diameter: | 00,4-2,5 mm |
| Deegkoppen: | hoofden 1 |

