Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high capacity lavash bread production line ] bij elkaar passen 49 producten.
Productie-klaar lavash broodmachine Drukbereik 0,8-1,0 Mpa Diameter 6-12 inch 8000-10000pcs/uur Capaciteit
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
|---|---|
| Producten: | lavash |
| Gewicht: | 8000 kg |
Tortillaproductielijn met de Chapatilijn van Roti van de 32 duimpers voor tortillafabrikant
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
Het Broodmaker van touch screenlavash
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
| MOQ: | 1 reeks |
Touch screen1300pcs/h 55kw Lavash Brood die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla, chapati, roti, brood, pazzi |
|---|---|
| Macht: | 42.6kw |
| Kleur: | stianless grijs/aangepast staal |
Intellectualization3600pcs/h SS304 Lavash Productielijn
| Macht: | 42.6kw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
900x900 de hete Dringende Productielijn 3000pcs/H van de Plaattortilla
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
7000pcs/h het hoge Materiaal van het Output Sanitaire Vlakke Brood
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-10000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
De Tortillaproductielijn van het Stainlesssstaal
| Eindproduct: | tortilla, chapati, roti, brood, pizza |
|---|---|
| Capaciteit: | 500-700Pcs/h |
| Voorwaarde: | Nieuw |
1000pcs/h voedselindustrie 30cm Lavash-Productielijn
| Productiecapaciteit: | 600-1000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Gewicht: | 600 |
Uurlijkse productie van 8000-10000 en energie-efficiëntie lavash bakmachine lavash productielijn
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Producten: | lavash |

