Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high capacity lavash bread production line ] bij elkaar passen 49 producten.
Van de Stijllavash van Turkije van de het Broodproductielijn de Hoge Capaciteit met Bakseloven
| Materiaal: | Roestvrij staal en voedselrangriem |
|---|---|
| Macht: | 16KW |
| Gewicht: | 5,5 ton |
Automatische dunne lavash brood productie lijn hoge capaciteit met bakoven
| Materiaal: | Roestvrij staal en voedselrangriem |
|---|---|
| Kracht: | 16 kW |
| Gewicht: | 5,5 ton |
De Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System van hoge Capaciteitsfull auto
| Capaciteit: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash of brood |
| Verpakking: | Houten pakket |
304 roestvrij staal Volledig automatische lavashmachine
| Kracht: | 25KW |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
Volledig automatische lavash broodmachine met hoge capaciteit
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
De volledige Stijl Lavash die van Turkije Machine voor Lavash-Brood maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16kw |
8 het Brood Automatische Lijn van duimlavash, 21kw Pita Bread Equipment
| Toepassing:: | Fabriek |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Regelbare 700pcs/h Productielijn van het 18 Duim de Arabische Brood
| Eindproduct: | tortilla, chapati, roti, brood, pizza |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | torilla |
| Capaciteit: | 500-700Pcs/h |
Regelbaar Lavash-Brood die Machine maken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
8000 kg capaciteit flexibele configuratie lavash broodmachine drukbereik 0,8-1,0 Mpa voor lavash productie vereisten
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 8000-10000 stuks per uur |
| Kracht: | 25KW |

