Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ high capacity lavash bread production line ] bij elkaar passen 49 producten.
Hoge Output6000pcs/h 270mm Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
De Meestersmateriaal van de Intellectualization2000pcs/h Tortilla
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50Hz |
Dia 18Cm PLC Verrichting Pita Bread Making Machine 304 Staalmateriaal
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| automatische rang: | Automatisch |
| Voorwaarde: | Nieuw |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Regelbare Roestvrij staal Industriële Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
700pcs/h de normale Tortilla die van de Outputbloem Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Commerciële Regelbare 55g-Graantortilla die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| voordeel: | concurrerende prijs, gemakkelijk te werken, Energie - besparing |
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
Hoge Productiviteit 1300 Stuk die per de Tortilla van het Uurgraan Machine maken
| Toepassing:: | fabriek, Supermarkt, restaurant |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Tortilla die van de servomotor de Hydraulische Pers Machine Automatisch maken volledig
| Productiecapaciteit: | 3000-14000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |

