Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ tomato paste production line ] bij elkaar passen 112 producten.
De Tomatenpuree die van de concentratiejam Machine 1.5tons per Uur maken
| Punt: | 1.5tons per de Jamtomatenpuree die van de Uurconcentratie Machine maken |
|---|---|
| Input: | Verse Tomaat |
| Output: | Tomatenpuree |
100-150 bags per hour automatic Tomato Pate Processing Line
| : | |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | SSS |
De geconcentreerde Productielijn van de Fruitpulp voor Blueberrues-Aardbeienframbozen
| Type: | De productielijn van de fruitpulp |
|---|---|
| Certificering: | ISO |
| Voltage: | 380V/50 Herz of door Orde |
Geconcentreerde de Productielijn Hoge Capaciteit van de Fruitpulp
| Type: | De productielijn van de fruitpulp |
|---|---|
| Certificering: | ISO |
| Voltage: | 380V/50 Herz of door Orde |
Tin Can Packing Tomato Paste die Machine 300kgs per Uur maken
| Gewicht: | 60000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 1.5t/h |
| Producttype: | Fruit |
Van de de Jamketchup van de tomatenpureesaus de Fruitverwerkingslijn 500kg/H
| Capaciteit: | 500kg/h, zoals gevraagd |
|---|---|
| Toepassing: | Fruit en Plantaardige Wasmachine en Droger |
| Naam: | Hoog Effeciency-Fruit en de Drogende Machine van de Plantaardige Verwerkingslijn |
Automatische de Verwerkingslijn van de Tomatenpuree voor Deeg het Maken
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
| Producttype: | Fruit |
PLC Jam Processing System Geautomatiseerde Productielijn Snelheid 30 - 50 Flessen/Min
| Vullende Nauwkeurigheid: | ≤±1% |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Toepassing: | Tomatenjam, deeg, saus, enz. |
Verse van de de Verwerkingslijn van de Tomatenpuree de Aanpassings Hoge Capaciteit 6.5t/H
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
|---|---|
| Producttype: | Fruit |
| Toepassing: | Deeg het Maken |
Lijn van de de Pureeverwerking van de hoge Capaciteits Verse Tomaat 6,5 Ton/Uur
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Macht: | 150kW |

