Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ tomato paste production line ] bij elkaar passen 112 producten.
De verse van de de Verwerkingslijn 6.5t/H van de Tomatenpuree Hoge Capaciteit
| GEWICHT: | 80000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
| Producttype: | Fruit |
Van de de Jamverwerking van de vers Fruittomaat de Lijn6.5t/h Hoge Capaciteit
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
| Producttype: | Fruit |
De verse van de de Verwerkingslijn 6.5tons/Hour van de Tomatenpuree Hoge Capaciteit
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Macht: | 150kW |
Van de de Pureeverwerking van de hoge Capaciteits Verse Tomaat de Lijnaanpassing
| Gewicht: | 30000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
| Afmeting (l*w*h): | 12000*8000*3000mm |
Van het de Tomatenfruit van de voedselrang de Verse van de de Pureeproductielijn 6.5t/H Hoge Capaciteit
| Type: | Fruitpulp |
|---|---|
| Macht: | 150kW |
| Afmeting (L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
De Productielijn 3ton/Day van de Fruitverwerkingsjam
| Toepassing: | Deeg het maken |
|---|---|
| Materiaal: | De Rang van het roestvrij staalvoedsel |
| Voordeel: | Lange Levensduur |
Industriële Grote en Kleine Mini Scale Fruit Jam Production-Lijn
| Afmeting (L*W*H): | 4000*1700*2000cm |
|---|---|
| Macht: | 180kwh |
| Voltage: | 220V/380V/440V |
Van de het Deegsaus van de fruitjam de Verwerkingslijn 220 - 1000ml Aangepast Voltage
| Toepassing: | Fruit Jam Pasta Saus Verwerking |
|---|---|
| Vullende Nauwkeurigheid: | ≤±1% |
| Verrichtingswijze: | Automatisch/semi-automatisch |
Lijn 50 Ton/H of Aanpassing van mangojuice sauce paste jam production
| Type: | Fruitverwerkingsmachine |
|---|---|
| Macht: | 180kw |
| Gewicht: | 4000kg |
Van de de Pureeproductielijn van het aanpassingsfruit van de het Voedselrang het Staal van Stainelss
| Voltage: | 380v |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 8000*800*1700mm |
| Toepassing: | Verse fruitverwerking |

