Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ tomato paste production line ] bij elkaar passen 112 producten.
Tomatenpureeverwerkingslijn met hoge capaciteit 300 flessen per uur
| Automatische helling: | Halfautomatisch |
|---|---|
| Stroom: | 150KW |
| Sollicitatie: | De Machine van de voedselverwerking |
Verse de Lijn Automatische Hoge Capaciteit van de Tomatenpureeverwerking
| Gewicht: | 80000 kg |
|---|---|
| Machinescapaciteit: | 6.5t/h |
| Toepassing: | Deeg het maken |
Van de de Verwerkingslijn van de hoge snelheidstomatenpuree de Automatische Hoge Capaciteit
| Marketing Type: | Nieuw Product 2022 |
|---|---|
| Type: | Fruitpulp |
| Macht: | 150kW |
3 Ton Per Hour Tomato Ketchup-Productielijn voor Snel Voedsel
| Gewicht: | 60000 kg |
|---|---|
| Automatische Rang: | Halfautomatisch |
| Machinescapaciteit: | 3T/H |
Efficiënte PLC-besturing Tomato Paste Processing Line Voor verse tomaten 150kw Power
| Naam van het product: | de lijn van de tomatenpureeverwerking |
|---|---|
| Kracht: | 150KW |
| Grondstoffen: | Vrisse tomaten; tomatenpasta |
Machines voor de verwerking van tomatenpulp met een hoge capaciteit 25 t/h met effectieve PLC-besturing
| Naam van het product: | de lijn van de tomatenpureeverwerking |
|---|---|
| Grondstoffen: | verse tomaat |
| Automatische rangschikking: | Semi-automatische of automatische |
De Verwerkingslijn 6,5 Ton/Uur van de UHT-sterilisatie Verse Ruwe Tomatenpuree
| Grondstof: | Verse Tomaat |
|---|---|
| Eindproducten: | tomatenpuree |
| Sterilisatie: | UHT |
De Lijnroestvrij staal 304 of 316 van de tomatenpureeverwerking
| Certificering: | ISO/CE |
|---|---|
| Garantie: | 12months |
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning, en Gebiedsinsta |
Efficiënt tomatenpastaverwerkingslijn vacuümsysteem eindproduct
| Kenmerken: | Geschikt |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Semi-automatische of automatische |
| Spanning: | 380V of op maat |
Automatische pompoenpasta-machine van 25 t/h met 150 kW fruitverwerkingslijn
| Toepassing: | Deeg het Maken |
|---|---|
| Controlesysteem: | PLC-besturing |
| Grondstoffen: | Vrisse tomaten; tomatenpasta |

