Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ food function automatic lavash production line ] bij elkaar passen 36 producten.
Commerciële Automatische Kleine Tortilla die Machine met Dienst voor certificering maken
| Capaciteit: | 800-2000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash |
| Verpakking: | Houten pakket |
De Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System van hoge Capaciteitsfull auto
| Capaciteit: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash of brood |
| Verpakking: | Houten pakket |
Vlakke Arabische Pita Bread Roti Production Line Commerciële 800--8200pcs/H
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
Volledig automatische lavash broodmachine met hoge capaciteit
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Volledig automatische 8000 stuks per uur roestvrij staal lavash broodmachine
| Producten: | lavash |
|---|---|
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kracht: | 25KW |
8000 kg capaciteit flexibele configuratie lavash broodmachine drukbereik 0,8-1,0 Mpa voor lavash productie vereisten
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 8000-10000 stuks per uur |
| Kracht: | 25KW |
304 roestvrij staal Volledig automatische lavashmachine
| Kracht: | 25KW |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
De Meestersmateriaal van de Intellectualization2000pcs/h Tortilla
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50Hz |
Klanttevredenheid Lavas broodmachine broodmachine met 6-12 inch Lavas
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Producten: | lavash |
6-12 Diameter Lavash maken machine met 304 roestvrij staal 25kw Power
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
|---|---|
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kracht: | 25KW |

