Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ food function automatic lavash production line ] bij elkaar passen 36 producten.
Productie-klaar lavash broodmachine Drukbereik 0,8-1,0 Mpa Diameter 6-12 inch 8000-10000pcs/uur Capaciteit
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
|---|---|
| Producten: | lavash |
| Gewicht: | 8000 kg |
304 roestvrij staal ontwerp lavash deeg pers machine voor grootschalige en volume productie 28300 * 5800 * 1830mm
| Kracht: | 25KW |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
304 roestvrij staal lavash broodmachine met verbeterde voedselprestaties
| Producten: | lavash |
|---|---|
| Gewicht: | 8000 kg |
| Kracht: | 25KW |
304 roestvrij staal lavash machine met drukbereik 0,8-1,0 Mpa
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
Aanpasbaar Flexible configuratie Lavas broodmachine Drukbereik 0,8-1,0 Mpa Productiecapaciteit 8000-10000pcs/uur
| Functie: | Voedsel |
|---|---|
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Online ondersteuning: | Voorziening |
6-12 Inches Diameter Lavash Brood Maker Machine met 8000kg capaciteit en Online Support
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
|---|---|
| Diameter van lavash: | 6-12 inch |
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Hoge de Makermachine van het Output100kg/h 23kw Lavash Brood
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
Regelbaar Lavash-Brood die Machine maken
| Gebruik: | Lavash het maken |
|---|---|
| Macht: | 30 kW |
| Afmeting: | 25m x 5.5m x 2.0m |
De Machine van de de Tacomaker van de voedselindustrie, 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
7000pcs/h het hoge Materiaal van het Output Sanitaire Vlakke Brood
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-10000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |

