Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ food function automatic lavash production line ] bij elkaar passen 36 producten.
Hoge Capaciteit 3600pcs/h die Lavash Machineroestvrij staal maken
| Capaciteit: | 2000-3600pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 23kw |
| Voltage: | 220V / 380V |
700pcs/h de normale Tortilla die van de Outputbloem Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Commerciële Regelbare 55g-Graantortilla die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| voordeel: | concurrerende prijs, gemakkelijk te werken, Energie - besparing |
| grondstof: | bloem, tarwemeel |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Hoge Output6000pcs/h 270mm Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Regelbare Roestvrij staal Industriële Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |

