Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ food function automatic lavash production line ] bij elkaar passen 36 producten.
Automatische lavash productielijn met een productiecapaciteit van 8000 tot 10000 vellen per uur
| Belangrijk verkooppunt: | Concurrerende prijs en volledig automatisch en hoge capaciteit en goede kwaliteit en goede feedback |
|---|---|
| Functie: | voedsel |
| Productie Capacit: | 8000-10000 stuks per uur |
1000pcs/h voedselindustrie 30cm Lavash-Productielijn
| Productiecapaciteit: | 600-1000pcs/h |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Gewicht: | 600 |
de Productielijn van 3600pcs/h Lavash, Machine van Touch screen de Armeense Lavash
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Kerncomponenten: | plc |
| Gebruik: | Voedselverwerkende industrie |
Van de Stijllavash van Turkije van de het Broodproductielijn de Hoge Capaciteit met Bakseloven
| Materiaal: | Roestvrij staal en voedselrangriem |
|---|---|
| Macht: | 16KW |
| Gewicht: | 5,5 ton |
Automatische lavash machine om heerlijke lavash 8000-10000pcs/uur te maken
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
|---|---|
| Drukbereik: | 0.8-1.0 MPa |
| Functie: | voedsel |
Uurlijkse productie van 8000-10000 en energie-efficiëntie lavash bakmachine lavash productielijn
| Machinaal materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Afmeting: | 28300 * 5800 * 1830 mm |
| Producten: | lavash |
Automatische dunne lavash brood productie lijn hoge capaciteit met bakoven
| Materiaal: | Roestvrij staal en voedselrangriem |
|---|---|
| Kracht: | 16 kW |
| Gewicht: | 5,5 ton |
Automatische Vlakke Arabische Broodproductielijn 3800 PCs /H
| Krachtbron: | Gas/Elektrisch |
|---|---|
| Capaciteit: | 800 tot 3800 PCs /h |
| Voordeel: | Eenvoudige Verrichting |
14000pcs/h hoge het Broodlijn van Output Sanitaire Lavash
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |

