Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machinery ] bij elkaar passen 48 producten.
10cm tot 30cm Dia Tortilla Commercial Machine Automatic
| Capaciteit: | 200-1400 PCs/uur |
|---|---|
| voordeel: | Automatisch |
| materiaal: | bloem |
Volledig Automatisch Vlak Brood die Machine met Dubbel Hoofd 304 SS maken
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
10cm tot 30cm Dia Tortilla Machine Commercieel Automatisch
| Capaciteit: | 200-1400 PCs/uur |
|---|---|
| Voordeel: | Automatisch |
| Materiaal: | bloem |
Commerciële Automatische Kleine Tortilla die Machine met Dienst voor certificering maken
| Capaciteit: | 800-2000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash |
| Verpakking: | Houten pakket |
Automatische 10cm - 30cm Dia Tortilla Making Machine Ronde Vorm
| Capaciteit: | 200-1400 PCs/uur |
|---|---|
| Voordeel: | Hoge Quanlity |
| Materiaal: | bloem |
Industriële Productielijn 3 van de Hoge snelheidstortilla - 20m/Min Alloy Steel Pita Roller 8 - 50mm
| RolOppervlaktebehandeling: | Chrome-het plateren |
|---|---|
| Rol snelheid: | 3-20m/min |
| Productnaam: | Tortillaproductielijn |
270mm Roestvrij staaltortilla Productiemateriaal
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
De Machine van de de Tortillamaker van het roestvrij staal700pcs/h Graan
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |
Volledig automatische 6-12 inch tortilla maken machine met pers / gasbrander CE gecertificeerd
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
|---|---|
| Gasverbruik: | 4-14 m ³ /h |
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
Commerciële Regelbare 55g-Graantortilla die Machine maken
| Eindproduct: | tortilla |
|---|---|
| voordeel: | concurrerende prijs, gemakkelijk te werken, Energie - besparing |
| grondstof: | bloem, tarwemeel |

