Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machinery ] bij elkaar passen 48 producten.
PLC Gecontroleerde Tortilla die Machine maken 3 - 20m/Min 8 - 50cm
| Rolbreedte: | 850mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 700-3000 Pieces/h |
| De Waaier van de temperatuurcontrole: | 0-300℃ |
900pcs/h de commerciële Machine van de Graantortilla
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
Sanitaire Touch screen Commerciële Chapati die Machine maken
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |
Fabriekschapati Productiemachine, 100mm de Machine van de Graantortilla
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
800pcs/h 450mm Commerciële de Makermachine van de Voedseltaco
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Gebruik: | tortillamaker |
| Vorm: | Ronde Vierkante Rechthoek |
Maker van de de Bloemtortilla van SS304 3800pcs/h 20kw de Commerciële
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 4630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 800/h |
Kleine Output 100mm Maker van de het Graantortilla van 30g de Commerciële
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
250kg/h de Makermachine van de graantortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 23 kW |
800 - 1400 PCS/H Automatische Tortillamaker met Ce
| Voltage: | 380V |
|---|---|
| Capaciteit: | 800-1400PCS/HOUR |
| Gewicht: | 800kg |
Hoge Output6000pcs/h 270mm Tortilla die Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |

