Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machinery ] bij elkaar passen 48 producten.
2026 Lage Energie Hoge Snelheid 2000-6000 stuks/u Tortilla Maker Machine
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Stroom: | 21 kW |
| Garantie: | 1 jaar |
Intellectualizationroestvrij staal Roti die Materiaal maken
| Productnaam: | Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Functie: | Multifunctioneel |
| Verpakking: | Houten doospakket |
De Machine van de de Tacomaker van de voedselindustrie, 14000pcs/h Pita Bread Equipment
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
7000pcs/h het hoge Materiaal van het Output Sanitaire Vlakke Brood
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-10000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
Hoge Output 6000pcs/h die volledig Automatische Roti Machine maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
14000pcs/h hoge het Broodlijn van Output Sanitaire Lavash
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 7000-14000 PCS/HR |
| Macht: | 16KW |
6000pcs/h corrosiebestendige Chapati die Machine voor Zaken maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Macht: | 40 kW |
Het op zwaar werk berekende Brood die van 1400pcs/h 40kw Lavash Machine maken
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Capaciteit: | 1500-3600/h |

