Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machinery ] bij elkaar passen 48 producten.
Zilveren commerciële tortilla machine model 550 automatische kwaliteit automatisch voor uw voedsel bedrijf
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Kleur van de machine: | Zilver |
| Kerncomponenten: | Motor |
PTFE-Commerciële de Tortillamachine 304 SS van Riem Automatische Dubbele Hoofden
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
30cm Machine van de Diameter900pcs/h de Commerciële Tortilla voor Supermarktgebruik
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-900pcs/hr 600-1300pcs/hr |
| Eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
Dubbele Output 1300 Stuk/Uur Commerciële Tortilla die tot Machine 30cm maken Diameter
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 1300pcs/hr |
| Eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
3800pcs/h commerciële Tortillamachine, 270mm de Commerciële Maker van de Bloemtortilla
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |
2000pcs/H zilveren Commerciële Tortillamachine met Touch screen
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-6000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
1300Pcs/Hour Machine van de roestvrij staal de Commerciële Tortilla met Twee Hoofden
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-1400 PCS/HR |
| Macht: | 24 kW |
25cm 3600pcs/h Machine van de Supermarkt de Commerciële Tortilla
| Functie: | maak tortilla |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-3600pcs/hr |
| eigenschap: | Lage Energiehoge snelheid |
De Tortillamachine van de Intellectualization2000pcs/h Commerciële Bloem
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |

