Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ commercial tortilla machinery ] bij elkaar passen 48 producten.
Automatisch Commercieel Klein de Korrelproduct die van Groottetotilla tot Machine maken 800 PCs
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| Macht: | 21 kW |
Van de de Bloemtortilla van de voedselVerwerkende industrie 2000pcs/h de Makermachine
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |
100kg/h de Tortilla van het stofbewijs 1300pcs/h Productiemateriaal
| Verpakking:: | Houten geval |
|---|---|
| OEM of ODM:: | Ja |
| Het verwarmen bron:: | Roestvrij staal het Verwarmen Buis |
Laag Energie Hoge Snelheid 2000 stuks/u Tortilla Maker Machine
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Kracht: | 21 kW |
| garantie: | 1 jaar |
8 de Makermachine van duim Commerciële volledig Automatische Roti
| Toepassing:: | SUPERMARKT |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
7000pcs/h de commerciële Productielijn van 12 Duimlavsh
| Toepassing:: | Fabriek |
|---|---|
| Kleur:: | zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Vlakke Arabische Pita Bread Roti Production Line Commerciële 800--8200pcs/H
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Functie: | het maken van Chapati Roti/Tortilla |
| macht: | 21kw |
de Korrelproduct die van 3800pcs/h 270mm 42.57kw Machines maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 3000-3800 PCS/HR |
| Macht: | 42,57 kW |

