Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 142 producten.
18 de Duim Tortilla die van de de Productiviteitsbloem van 35kg/h Hoge Machine maken
| Voorwaarde:: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie:: | 1year |
| Voltage:: | 380v |
Elektrisch het Verwarmen 304SS Korrelproduct die Machines 600Pcs/Hour maken
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-800 PCS/HR |
| macht: | 24 kW |
BP-450/550/650/750 Zilveren 1-4 koppen commerciële tortillapers
| Machinemodel: | BP-450;550;650;750 |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | tortillamachine |
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
Tortilla machine met capaciteit van 700-3000 stuks per uur BP-450 automatische motor
| Capacity: | 700-3000pcs/hour |
|---|---|
| Machine Color: | Silver |
| Automatic Grade: | Automatic |
Vervaardiging van zilveren tortilla's met een automatische commerciële tortilla-machine in bulk
| Kleur van de machine: | Zilver |
|---|---|
| Diameter: | 25-35 cm |
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
BP-350 Silver Commercial Tortilla Machine met 0,4-2,5 mm diameter in zilver
| Kleur van de machine: | zilver |
|---|---|
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
| Kerncomponenten: | Motor |
3600pcs/h bloemtortilla die Machine maken
| Gebruik: | tortillamaker |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | tortilla |
| Eindproduct: | tortilla |
304 Elektrische de Tortillamachine van de roestvrij staalchapati Verwarmend 900 PCs/Uur
| Toepassing:: | Productieinstallatie, Voedselwinkel |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Hoge Productiviteit 1300 Stuk die per de Tortilla van het Uurgraan Machine maken
| Toepassing:: | fabriek, Supermarkt, restaurant |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
100g de Tortillamachine 20cm 30cm 3600pcs/H 8200pcs/H van de deegbloem
| Afmeting: | 4600x800x1300mm; 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 500-800pcs/hour; 1300-1500pcs/hour |
| Model: | Sss-BP-90 |

