Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 146 producten.
Plc Volledige Automatische de Tortillaproductielijn van het Controlesysteem met de Etikettering van Machine
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Automatische Shawarma-broodjestortilla die machine maken |
| Voltage: | 380V/220V |
Volledig automatische tortilla productielijn / deegproductiviteit automatische eenvoudige bediening
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Stroombron: | Elektrisch |
Volledig automatische tortilla productielijn / deeg maken met delta-controlesysteem
| Controlesysteem: | DELTA |
|---|---|
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
| functie: | Tortillaproductielijn |
De Tortillaproductielijn van hoge Capaciteitsfull auto met Pneumatische of Hydraulische Druk
| Capaciteit: | 1000-3000pcs één uur |
|---|---|
| Materiaal: | De Rang van het roestvrij staalvoedsel |
| Macht: | 20kw-36kw |
2024 Nieuwste en automatische tortilla productielijn BP-720 voor SSS
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
|---|---|
| Model: | BP-720 |
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
Volledig automatische productie 6-10 inch tortilla productielijn
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |
| Gewicht: | 4500 kg |
Automatische, goedkope, kleine tortilla-productielijn voor efficiënte tortillafabricage
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Belangrijkste verkoopargumenten: | Automatisch, lage kosten, kleine voetafdruk |
| Model: | BP350 |
BP-900 deegverdeler is een perfecte aanvulling op uw tortilla productielijn.
| Controlesysteem: | DELTA |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Drukbereik van de pers: | 0.3MPA-12MPA |
2024 Nieuwe ontwerp en automatische BP-820 industriële hogesnelheid tortilla productielijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
Volledig automatische makkelijke werking Tortilla productielijn / deeg maken met 10 inch diameter output
| Productiecapaciteit: | 3000-4000 stuks/uur |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 10 inch |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |

