Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 142 producten.
Industrieel van de het Broodmachine van de Bloemtortilla Automatisch Vervoerend Roestvrij staal 304
| Naam: | Roestvrij staal 304 Industrieel de tortillabrood die van de tacobloem machine voor verkoop volledige |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 2000-3600pcs/hour |
| Voltage: | 380V |
Hoge Capaciteits6000pcs/h Regelbare Lavash Productielijn
| Zeer belangrijke Verkopende Punten:: | Automatisch |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100g/pc |
| Frequentie:: | 50HZ |
Volledige Automatische Pita Bread Making Machine 1000 - 3000pcs/Hour
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
1000 - 3000pcs/Hour Arabische Automatische Pita Bread Production Line Full
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Uitzonderlijke automatische tortilla machine BP-450 met een capaciteit van 700-3000 stuks per uur
| Diameter: | 80500mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Capaciteit: | 700-3000 stuks per uur |
200-300 stuks/uur Capaciteit Commerciële tortilla machine in elegant zilveren ontwerp voor perfecte tortilla productie
| Machinemodel: | BP-350 |
|---|---|
| Capaciteit: | 200-300 stuks per uur |
| Kerncomponenten: | Motor |
Automatische tortilla wrap maken machine
| Machinemateriaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Capaciteit: | 3600-8200 pcs/h |
| Spanning: | 380V/50HZ, custmised |
Intellectualization3600pcs/h SS304 Lavash Productielijn
| Macht: | 42.6kw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Van het de Tortillabrood van Ce de Automatische 35Kg/H Productielijn 380v 50hz
| eindproducten: | tortilla |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Type: | Het Materiaal van de korrelverwerking |
SS304 1500pcs/h Automatische Pita Bread Production Line
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |

