Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 142 producten.
12“ Nauwkeurig Deeg die Twee Afzet van Tortilla de plaats bepalen die tot Materiaal 1300 maken PCs-Capaciteit
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
Arabische het Broodproductielijn Dia van Ce 3600pcs/Hour 20cm 30cm
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | 10080*17100*1450mm |
| Type: | tortilla |
800pcs/h kleine Output 30cm Arabische Broodproductielijn
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
de Productielijn van het Touche screenlavash van 3600pcs/h 300mm
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 2000-3600PCS/HOUR |
| Deeggewicht: | 10-100g/pc |
Flour Pita Bread Line Paratha Productielijn voor 40cm-50cm Diameter van Pita Brood En Paratha
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Diameter van de tortilla: | 40 cm tot 50 cm |
| functie: | Pita Brood Lijn |
Volledig Automatisch Pita Bread Tortilla Making Machine-Roestvrij staal
| Matieral: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 230v 380v |
| machinegewicht: | 600KG |
Hete Dringende Arabische het Broodproductielijn van 1400pcs/h
| Productiecapaciteit: | 200-1400pcs/h |
|---|---|
| Merknaam: | SSS |
| Macht: | 21kw |
Hoog efficiënte volledig automatische Arabische brood / Pita brood productielijn
| Verpakking Details: | Naakte verpakking of zeewaardige houten verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 25-50days |
| Levering vermogen: | 100 stuks per maand |
Supermarkt21kw Automatische Tortilla die tot Machine maken Zilveren Kleur
| Toepassing:: | Supermarktfabriek |
|---|---|
| Kleur:: | Zilver |
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
42kw deegballen maken machine voor tortilla productie lijn geavanceerde functionaliteit
| Kabel: | Renmin |
|---|---|
| Scherm weergeven: | DELTA |
| Drukbereik van de pers: | 0.3MPA-14MPA |

