Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 142 producten.
10 - 45cm volledig Automatische Productielijn van de Diameter de Nieuwe Tortilla
| Grondstof: | Deeg |
|---|---|
| Kleur: | Staal |
| Product: | tortilla |
1400pcs/h de Productielijn van de bloemtortilla, 100g-het Materiaal van de Bloemtortilla
| Dikte: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
800pcs/H 300mm Productielijn 304 Stainlesss-Staal 70g van de Graantortilla
| Diameter: | 100300mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1400 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
De lange Drukcilinder dreef binnen aan hydraulisch Tortillaproductielijn 52 in X 52
| Productiecapaciteit: | 8200-20000 pcs/h |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motorplc |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Volledig automatische productieapparatuur voor tortilla's met Schneider Electric-componenten
| functie: | Tortillaproductielijn |
|---|---|
| Grondstoffen: | Water, tarwe, maïs, melk, bloem |
| Productiecapaciteit: | 3600-8200 stuks/uur |
400 Fuction Pita Brood Lijn En Eenvoudige Operatie Voor Pita Brood, Paratha Productie Lijn
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Diameter van de tortilla: | 25cm-35cm |
Volledige Automatische Kleine Tortillalijn met het Stapelen en Verpakkingsmachine
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Automatische Shawarma-broodjestortilla die machine maken |
| Voltage: | 380V |
De Tortilla Pita Bread Production Line With Oven Cooling System van hoge Capaciteitsfull auto
| Capaciteit: | 800-3000pcs /hour |
|---|---|
| Toepassing: | tortilla of lavash of brood |
| Verpakking: | Houten pakket |
Volledig automatisch Pita Brood, Paratha Productie Lijn Met 55cm Paratha Lijn
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 3600-16000 stuks/uur |
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
De Verwerkingslijn van de twee Hoofdentortilla, 30g-Tortilla die Materiaal maken
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1500 PCS/HR |

