Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 142 producten.
Volledig automatische 6-12 inch tortilla maken machine met pers / gasbrander CE gecertificeerd
| Landen van uitvoer: | Wereldwijd |
|---|---|
| Gasverbruik: | 4-14 m ³ /h |
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
10 - Automatische Tortilla die van 30 Cm de volledig Machine Commercieel maken
| Toepasselijke industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
Automatisch Regelbaar Arabisch Brood die Machine 1400pcs/Hour maken
| Toepasselijke industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
Makkelijke bediening Elektrische tortilla maker Automatische graad Energiebesparing
| Model van de machine: | BP-350 |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
Elektrische Tortillamaker BP-400 op maat - De ultieme oplossing voor tortillaproductie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
Elektrische tortilla maker BP-350 met gemakkelijke bediening
| Capaciteit: | 200 stuks per uur |
|---|---|
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
| Kerncomponenten: | Motor |
Gemakkelijk te bedienen Zilveren BP-450 commerciële tortilla machine voor de productie van tortilla's
| Machinemodel: | BP-450 |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | tortillamachine |
| Voordeel: | Eenvoudige bediening Hoog rendement |
35 cm Diameter Commercial Tortilla Machine Automatic Grade Automatic voor Hassle-Free Tortilla Productie
| Kenmerken: | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Diameter: | 35 cm |
| Capaciteit: | 800 stuks/uur |
Elektrische tortilla-machine met een diameter van 40 cm voor de productie van Pita-broodmachines
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
|---|---|
| Automatische rangschikking: | Automatisch |
| Model van de machine: | BP-450 |
Zilveren elektrische tortilla maker met een enkele rij ontwerp voor snelle en consistente tortilla productie
| Model van de machine: | BP-450 |
|---|---|
| Aantal rijen: | Eenvoudige rij |
| Kerncomponenten: | Motor |

