Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 142 producten.
Automatische 10 inch tortilla productielijn met Delta PLC en Schneider Electric
| Verwarmingsmethode: | Aardgas of PL Gas |
|---|---|
| Controlesysteem: | DELTA |
| Drukbereik van de pers: | 0.7MPA-1.0MPA |
Kleine Tortillaproductielijn met Automatische Verpakkingsmachine
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | rotitortilla die machine maken |
| Voltage: | 380V |
304 roestvrij staal elektrische tortilla productielijn met 6-12 inch tortilla capaciteit
| Diameter van de tortilla: | 6-12 inch |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Model: | BP-930 |
De Arabische Productielijn van de Broodtortilla door de Pers van de Luchtdruk of Hydraulische Drukpers
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
Sanitaire de Tortillaproductielijn van 700pcs/h 100mm
| Kleur: | zilver |
|---|---|
| Dikte: | 100300mm |
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
Zilver van de de Tortillaproductielijn van de voedselindustrie het Automatische 800pcs/H
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 600-1000 PCS/HR |
| Deeggewicht: | 30-100g/PC |
304 de Productielijn van de roestvrij staal1000pcs/hour Tortilla met PTFE-Riem
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |
SUS304 de Productielijn van de roestvrij staaltortilla met LCD het Scherm 700Pcs/Hour
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Capaciteit: | 700 PCS/HR |
| Macht: | 24 kW |
De nieuwe volledig Automatische Productielijn van de Voedseltortilla past aan
| Grondstof: | Deeg |
|---|---|
| Kleur: | Staal |
| Product: | tortilla |
25 Duim van de de Tortillaproductielijn van de 35 Duimpers de Industriële Zilveren Kleur
| Machinenaam: | Mexicaanse Tortilla die Machine maken |
|---|---|
| Kerncomponenten: | PLC, Motor, Motor |
| Garantie van kerncomponenten: | 1 jaar |

