Alle producten
-
Tortillaproductielijn
-
Fruitverwerkingslijn
-
De Productielijn van de fruitpuree
-
Vis chilisaus
-
De Lijn van de de Sausverwerking van het jamdeeg
-
Vruchtensapproductielijn
-
De Verwerkingslijn van de fruitgroente
-
De machine van de kleurensorteerder
-
UHT-Sterilisatormachine
-
verwerkingslijn voor tomatenpuree
-
mango verwerkingslijn
-
De Installatie van de citrusvruchtenverwerking
-
Commerciële Tortillamachine
-
De Makermachine van het Lavashbrood
-
Apple-Verwerkingslijn
zoekwoorden [ full automatic tortilla production line ] bij elkaar passen 146 producten.
304 roestvrij staal en tortilla machine met verstelbare diameter
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Belangrijkste verkooppunten: | Hoge productiviteit, automatische, eenvoudige bediening |
| Tipe in de handel brengen: | Hot sale Product 2024 |
Automatische commerciële tortilla-machine met 6-10 inch tortilla-diameter
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Toepassing: | Voedingsmiddelenindustrie, commerciële horeca, bakkerij |
| Diameter van de tortilla: | 6 tot 10 inch |
Geavanceerde tortilla-machine met renmin-kabel gasverbruik 4-14 M\u00b3/h
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
| Kabel: | Renmin |
Tortilla-machine met renminkabel voor grote productie met CE-certificaat
| Kerncomponenten: | Motor, PLC |
|---|---|
| Model: | BP-900 |
| Grootte van de lijn: | 21080*2120*2750 mm |
10cm - 50cm Roti Tortilla die tot Machine maken Automatisch Roestvrij staal
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, Restaurant |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Arabische broodmachine |
| Voltage: | 380V |
1 Commerciële tortilla-machine met deegkop in zilver model BP-550
| Kleur van de machine: | zilver |
|---|---|
| Diameter: | 00,4-2,5 mm |
| Deegkoppen: | hoofden 1 |
Elektrische tortilla-machine met 1 deegkop
| Diameter: | 0.4-2.5 Mm |
|---|---|
| Kerncomponenten: | Motor |
| Capacity: | 700 Pcs/hour |
De Machine van de de Tortillamaker van het roestvrij staal700pcs/h Graan
| Merknaam: | SSS |
|---|---|
| Macht: | 21kw |
| Garantie: | 1 jaar |
Graantortilla volledig Automatische Pita Chapati Roti Making Machine
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |
Full Auto Pita Bread Making Machine 1500 - 5000pcs/H
| Voltage: | 220V/ 380V of Aanpassing |
|---|---|
| Automatische Rang: | Volledig-automatisch |
| Toepassing: | pitabroodjemachine |

